Czołówka na zakręcie pod Gorzowem [film i zdjęcia]

21 czerwca 2020, 11:12, red
fot. gorzowianin.com
W niedzielne przedpołudnie na drodze z Baczyny do Wysokiej koło Gorzowa doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Na łuku drogi zderzyły się czołowo toyota i kia. Trzy osoby zostały poszkodowane.

W niedzielę 21 czerwca około godz. 10.30 na drodze wojewódzkiej nr 130 pomiędzy Baczyną, a Wysoką doszło do wypadku. Na zakręcie zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe – toyota i kia. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, trzy karetki pogotowia oraz policja. Siła uderzenia była tak duża, że jeden z samochodów zatrzymał się w krzakach w rowie.

W wyniku wypadku zostały ranne trzy osoby. Wszystkie zostały zabrane do szpitala. Policjanci wyjaśiają okoliczności zdarzenia. Droga pomiędzy Baczyną, a Wysoką jest zablokowana.

AKTUALIZACJA

- Okazało się, że kierujący toyotą jest pod wpływem alkoholu. Mężczyzna miał w swoim organizmie blisko 1 promil alkoholu. Został zatrzymany do wytrzeźwienia. Policjanci cały czas ustalają jak doszło do wypadku - mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Fotoreportaż


1/6 Wypadek koło Wysokiej

1/6 Wypadek koło Wysokiej

2/6 Wypadek koło Wysokiej

2/6 Wypadek koło Wysokiej

3/6 Wypadek koło Wysokiej

3/6 Wypadek koło Wysokiej

4/6 Wypadek koło Wysokiej

4/6 Wypadek koło Wysokiej

5/6 Wypadek koło Wysokiej

5/6 Wypadek koło Wysokiej

6/6 Wypadek koło Wysokiej

6/6 Wypadek koło Wysokiej

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->