Wiadomości

Orkiestra dęta OSP Siedlice zagra na osiedlach

19 czerwca 2020, 09:20, red
fot. Orkiestra dęta OSP Siedlice
W najbliższą niedzielę mieszkańców Gorzowa czekają kolejne muzyczne wydarzenie w plenerze. Tym razem koncerty na osiedlach zagra orkiestra dęta OSP Siedlice. Na początek odwiedzą Zakanale i Zawarcie.

W pierwszy weekend czerwca gorzowskie osiedla z koncertami plenerowymi odwiedzili muzycy z Filharmonii Gorzowskiej. Jednak nie pojawili się we wszystkich częściach Gorzowa na co żalili się, zwłaszcza mieszkańcy Zakanala. Teraz z koncertami na osiedlach ruszają strażacy z orkiestry dętej OSP Siedlice w Gorzowie.

Muzycy z OSP po długiej przerwie powrócili do prób, aby zagrać specjalnie na mieszkańców Gorzowa i dotrzeć tam, gdzie ze swoimi osiedlowymi koncertami nie dotarła Filharmonia Gorzowska. Już w niedzielę 21 czerwca o godz. 15 zagrają koncert na Zakanalu, na podwórku przy zbiegu u. Krótkiej, Zbąszyńskiej i Kobylogórskiej. Natomiast o godz. 16.30 wystąpią na Zawarciu w rejonie placu zabaw przy ul. Spółdzielców.

To dopiero początek, bo orkiestra dęta OSP Siedlice zapowiada cykl koncertów "Z muzyką na osiedlach" i co tydzień będzie się pojawiała na innym osiedlu w mieście.

AKTUALIZACJA

21.06.2020 - Z powodu opadów deszczu, dzisiejszy koncert zostaje odwołany. Jak informuje orkiestra dęta OSP Siedlice, koncerty odbędą się w niedzielę 28 czerwca.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości