Wiadomości

Hybrydowy mercedes wzmocni flotę MZK. Tylko na trzy tygodnie

15 czerwca 2020, 17:37, mk
Mercedes-Benz Citaro G Hybrid pojawi się już jutro na gorzowskich ulicach. Nowoczesny autobus przez najbliższe trzy tygodnie będzie woził pasażerów na liniach 101, 104,124 oraz 126.

Pojawienie się autobusu marki mercedes to nie lada gratka dla fanów komunikcji miejskiej. Większy komfort podróży odczują też zapewne zwykli pasażerowie. Test ma na celu zapoznanie się z zastosowaną w autobusie innowacyjną technologią hybrydową oraz porównanie oszczędności w spalaniu oleju napędowego z autobusami hybrydowymi już eksploatowanymi przez gorzowski MZK, tj. autobusami MAN Lion’s City Hybrid.

Autobusem Mercedes-Benz Citaro G Hybrid może podróżować 135 pasażerów, w tym 41 na miejscach siedzących. Autobus wyposażony jest w klimatyzację przestrzeni pasażerskiej, do wnętrza można dostać się dzięki czterem wejściom.

Informacja o kursowaniu autobusu będzie umieszczana na stronie internetowej i profilu MZK, który zachęca do dzielenia się opinią o komforcie podróżowania tym pojazdem.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości