Wiadomości

Muzycy Filharmonii Gorzowskiej zagrają koncerty na osiedlach

5 czerwca 2020, 12:22, red
fot. Filharmonia Gorzowska
W sobotę i niedzielę mieszkańców Gorzowa czeka prawdziwa muzyczna uczta i to bez konieczności odwiedzania filharmonii. Wszystko za sprawą wyjątkowej akcji, którą organizują muzycy Filharmonii Gorzowskiej. Przez dwa dni zagrają koncerty plenerowe w 10 lokalizacjach w całym mieście.

Chociaż miejsca kultury będą mogły otworzyć się od soboty 6 czerwca, to Filharmonia Gorzowska pozostanie nadal zamknięta dla melomanów. Wszystko przez to, że instytucja czeka jeszcze wciąż na dokładne wytyczne od sanepidu. Dlatego też w sobotę 6 czerwca i niedzielę 7 czerwca odbędą się koncerty plenerowe w 10 punktach na terenie miasta. Filharmonicy planowali te koncerty pod koniec maja, ale wówczas nie dostali zgody od sanepidu. Dlatego też koncertowanie zostało przełożone.

Trasa koncertowa zarówno w sobotę, jak i niedzielę będzie taka sama. Pierwszy koncert w sobotę rozpocznie się o godz. 16 w parku na Kwadracie, następnie filharmonicy spakują swoje instrumenty i pojadą specjalnym samochodem bez dachu w następne miejsce. - Szacujemy, że koncerty będą się odbywały co około 30 minut. Sam koncert będzie trwał 10 minut, następnie trzeba będzie spakować sprzęt, przemieścić się w kolejne miejsce i rozłożyć sprzęt muzyczny – komentuje Urszula Śliwińska, rzecznik prasowy Filharmonii Gorzowskiej.

Trasa koncertowa muzyków Filharmonii Gorzowskiej

1. Kwadrat godz. 16

2. ul. Fredry, parking Intermarche około godz. 16.30

3. os. Europejskie, parking osiedlowy około godz. 17

4. ul. Słoneczna około godz. 17.30

5. Park Róż około godz. 18

6. ul. Śląska przy stadionie żużlowym około godz. 18.30

7. Stary Rynek około godz. 19

8. os. Dolinki, plac pomiędzy ul. Dywizjonu 303 i ul. Bema około godz. 19.30

9. Park Górczyński około godz. 20

10. os. Piaski, parking przy Intermarche około godz. 20.30

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości