Wiadomości

Pijany kierowca nissana uciekał ulicami Gorzowa. W aucie miał puste butelki po alkoholu

5 czerwca 2020, 11:16, red
fot. czytelnik Dawid
W piątkowe przedpołudnie kierujący nissanem spowodował kolizję na rondzie Solidarności i uciekł z miejsca zdarzenia. W pogoń za kierowcą ruszył mieszkaniec Gorzowa, który zgłosił ten fakt policji. Kierowcę nissana udało zatrzymać się przy ul. Łukasińskiego. Okazało się, że jest kompletnie pijany i nie posiada uprawnień, a w samochodzie ma puste puszki i butelki po alkoholu.

W piątek 5 czerwca po godz. 10 na rondzie Solidarności doszło do kolizji. Kierujący nissanem navara uderzył w renault clio i uciekł z miejsca zdarzenia. To wszystko widział nasz czytelnik pan Dawid, który postanowił ruszyć za kierowcą nissana.

- Cały czas jechałem za uciekającym kierowcą nissana. W międzyczasie zadzwoniłem za policję i opowiedziałem o zdarzeniu. Byłem na bieżąco w kontakcie z policją i mówiłem, gdzie jedzie kierujący nissanem. Mężczyzna uciekał ul. Pomorską, Walczaka, Zawackiej i wjechał w ul. Łukasińskiego, gdzie przed rondem Solidarności został zablokowany i zatrzymany przez policję – opowiada pan Dawid.

Po zatrzymaniu okazało się, że kierujący nissanem jest kompletnie pijany. Mężczyzna miał w samochodzie puszki po piwie, pustą butelkę po wódce i leżące na podłodze kieliszki.

- 49-letni mężczyzna kierujący nissanem miał w swoim organizmie ponad 3 promile alkoholu. Do tego nie posiadał uprawnień do kierowania. Na miejscu są prowadzone czynności przez policjantów – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości