Wiadomości

Gorzów: W krzakach zostały odnalezione zwłoki

2 czerwca 2020, 12:51, red
fot. czytelnik
We wtorkowy poranek w krzakach rejonie ul. Sikorskiego i Jancarza zostały odnalezione zwłoki. Na miejscu pracuje prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza.

Informacje o tym, że coś się wydarzyło przy ul. Sikorskiego i Jancarza otrzymaliśmy od naszych czytelników na facebookowym profilu gorzowianin.com. - Czy wiecie co się stało na końcu Jancarza. Jest tam policja i zasłonięte parawanem krzaki - napisał do nas czytelnik Piotr.

W krzakach, które osłaniają trzy policyjne parawany zostały znalezione zwłoki. Nie wiadomo czy są to zwłoki kobiety czy też mężczyzny, ponieważ zarówno policja i prokuratura odmawia komentarza na ten temat. Nie wiadomo również czy doszło tam to zabójstwa czy samobójstwa. – Nie będziemy komentować sprawy – mówi Łukasz Gospodarek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gorzowie.

Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza i prokurator.

AKTUALIZACJA

godz. 13.30 - W krzakach zostały odnalezione zwłoki starszego mężczyzny. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która wyjaśni przyczynę śmierci mężczyzny - komentuje krótko Łukasz Gospodarek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gorzowie.

godz. 14.15 - Czytelnicy portalu gorzowianin.com poinformowali o kolejnych zwłokach. Tym razem przy ul. Sybiraków koło WORDu. - W tym przypadku doszło do zgonu mężczyzny najprawdopodoniej z przyczyn naturalnych. Jednak prokurator postanowił zabezpieczyć ciało do sekcji zwłok - mówi prokurator Gospodarek. Świadkowie zdarzenia próbowali jeszcze reanimować mężczyznę przy pomocy urządzenia AED, ale niestety bezskutecznie.

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości