Pijany kierowca skutera przewrócił się podczas jazdy

31 maja 2020, 20:43, red
fot. czytelnik Patryk/Wypadki Gorzów
Do nietypowego zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie na moście Staromiejskim w Gorzowie. Kierujący skuterem zjeżdżał z mostu w kierunku centrum. W pewnym momencie mężczyzna po prostu się przewrócił razem z pojazdem. Okazało się, że jest kompletnie pijany.

Wszystko działo się w niedzielne popołudnie 31 maja po godz. 16.30 na moście Staromiejskim w Gorzowie. Czytelnicy portalu gorzowianin.com sygnalizowali, że doszło do wypadku z udziałem skutera i taksówki. Jednak w rzeczywistości nie było żadnego zderzenia taksówki i skutera. Natomiast kierowca taksówki uniemożliwił dalszą jazdę pijanemu kierowcy i wezwał na miejsce policję.

- Mężczyzna jadący skuterem w kierunku ul. Chrobrego w pewnym momencie po prostu przewrócił się razem z pojazdem. Kiedy na miejsce przyjechał policyjny patrol i sprawdził trzeźwość kierowcy, okazało się, że ten jest pijany. Kierujący skuterem miał w swoim organizmie ponad 2 promile alkoholu – opowiada Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji.

Podczas upadku ze skutera wypadł jeszcze czteropak piwa. Na szczęście jazda pijanego kierowcy zakończyła się w ten sposób i nie doszło do tragedii.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości