Orkiestrowe granie w plenerze przełożone

28 maja 2020, 09:41, red
fot. Filharmonia Gorzowska
Mieszkańcy Gorzowa muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ koncerty plenerowe Filharmonii Gorzowskiej zostały przełożone. Wydarzenia zaplanowane na ten weekend, zostały przełożone na pierwszy weekend czerwca.

W najbliższy weekend w piątek 29 maja i sobotę 30 maja muzycy Filharmonii Gorzowskiej zaplanowali cykl koncertów w plenerze. Filharmonicy mieli pojawić się w 10-11 miejscach na terenie całego miasta i zagrać koncerty dla mieszkańców. Jednak termin orkiestrowego grania w plenerze został zmieniony.

Koncerty filharmoników w przestrzeni miejskiej zostały przełożone na sobotę 6 czerwca i niedzielę 7 czerwca. Z informacji do jakich dotarł portal gorzowianin.com ma to związek z brakiem zgody sanepidu na organizację wydarzenia w ten weekend. A także zniesieniem kolejnych obostrzeń – możliwość organizowania zgromadzeń do 150 osób od 30 maja oraz możliwość wznowienia działania filharmonii od 6 czerwca.

Miejsca koncertów pozostają bez zmian. Muzyków będziemy mogli zobaczyć na Kwadracie, na Starym Rynku, na os. Dolinki, w parku Górczyńskim. Muzycy mają pojawić się również przy ul. Słonecznej, Śląskiej, Czarneckiego, Matejki, Estkowskiego, a także na os. Europejskim i w parku Róż. Filharmonia Gorzowska nie chce zdradzać dokładnych lokalizacji, ponieważ ma to być niespodzianka dla mieszkańców. Natomiast w niedzielę 7 czerwca zostanie powtórzona ta sama trasa, ale już z innym repertuarem.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości