Gwałciciel z Gorzowa zatrzymany

27 maja 2020, 13:08
fot. archiwum
Prokuratura Rejonowa w Gorzowie prowadzi śledztwo w sprawie młodego mężczyzny, który zgwałcił kobietę, a dwie inne usiłował zgwałcić. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Gorzowscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który napadał na kobiety, a następnie próbował je zgwałcić. Według nieoficjalnych informacji, gwałcicielem ma być 19-letni mieszkaniec Gorzowa, który najpierw obserwował swoje ofiary i atakował je w momencie, kiedy te wchodziły do mieszkania.

Do prób gwałtu doszło aż trzy razy, z czego dwie próby były nieudane, ponieważ zareagowały osoby trzecie. Niestety jedna próba zakończyła się dramatem. Mężczyzna w niedzielę 26 kwietnia zgwałcił kobietę w średnim wieku na terenie Gorzowa. Natomiast w nocy z niedzieli 17 maja na poniedziałek 18 maja zaatakował aż dwa razy. W tym przypadku próby gwałtu okazały się nieskuteczne, ponieważ mężczyźnie przeszkodzili sąsiedzi.

Młody mężczyzna został zatrzymany przez policję w ubiegłym tygodniu, natomiast sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Gorzowie. Mężczyzna usłyszał zarzuty zgwałcenia oraz usiłowania gwałtu, za co grozi mu do 12 lat więzienia. Decyzją prokuratora został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Służby nie chcą zdradzać szczegółów dotyczących na temat śledztwa z uwagi na dobro ofiar.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x