Wiadomości

Ktoś podpalił lawetę pomocy drogowej [zdjęcia]

24 maja 2020, 14:44, red
fot. Pomoc Drogowa Fix-Car
W niedzielę nad ranem przy ul. Bohaterów Westerplatte na os. Piaski w Gorzowie doszło do podpalenia samochodu pomocy drogowej Fix-Car. Pojazd doszczętnie spłonął, uszkodzony został również zaparkowany w pobliżu ford i brama garażowa. To nieprzypadkowe zdarzenie, ponieważ wcześniej nieznany sprawca w tej samej lawecie przebijał opony.

W niedzielę 24 maja około godz. 4.30 doszło do pożaru samochodu pomocy drogowej Fix-Car, który stał zaparkowany przy ul. Bohaterów Westerplatte na gorzowskich Piaskach. Volkswagen crafter spłonął doszczętnie, a jego właściciel nie ma wątpliwości, że było to celowe podpalenie.

Przez ostatnie kilka tygodni, nieznany sprawca przebijał opony w lawecie, jeżeli ta była parkowana w pobliżu garaży przy Bohaterów Westerplatte. - Za każdym razem działo się to około godziny 4 nad ranem, a sposób działania był ten sam – opowiada Marcin Chwalisz, właściciel pomocy drogowej Fix-Car.

Tym razem, sprawca poszedł o krok dalej i podpalił pojazd. Ogień został podłożony od strony kabiny kierowcy. Właściciel pomocy drogowej nie ma wątpliwości, że za podpalenie jest odpowiedzialna ta sama osoba, która wcześniej przebijała opony. Sprawą zajmuje się gorzowska policja.

Fotoreportaż


1/3 Spalona laweta pomocy drogowej

1/3 Spalona laweta pomocy drogowej

2/3 Spalona laweta pomocy drogowej

2/3 Spalona laweta pomocy drogowej

3/3 Spalona laweta pomocy drogowej

3/3 Spalona laweta pomocy drogowej

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości