Myśliborską po nowej jezdni

22 maja 2020, 13:16, red
fot. archiwum
We wtorkowe popołudnie 26 maja wykonawca przebudowy ul. Myśliborskiej przeniesie ruch na nowy fragment drogi od ronda Europejskiego do ronda przy ul. Berlińskiej. Kierowcy muszą liczyć się również ze zmianą organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania z ul. Mironicką i Dobrą.

Trwają intensywne prace przy przebudowie ul. Myśliborskiej w Gorzowie. We wtorek 26 maja firma Budomex S.A. planuje przystąpić do kolejnego etapu prac, co wiąże się ze zmianą organizacji ruchu.

Planowane jest przełożenie ruchu na nowo wybudowaną jezdnię północną na odcinku około 450 m, na odcinku między budowanym rondem przy ul. Berlińskiej, a rondem Europejskim oraz w rejonie skrzyżowania z ul. Mironicką i Dobrą. Tym samym ruch po nowej jezdni ul. Myśliborskiej odbywał się będzie bez przerw na odcinku od budowanego zbiornika za skrzyżowaniem z ul. Dobrą i Mironicką do ronda Europejskiego, czyli na odcinku około 1,3 km. To pozwoli firmie Budomex S.A. na prace m.in. przy budowie pozostałej części ronda przy Berlińskiej.

Cała inwestycja powinna zostać zrealizowana do 23 listopada 2020 roku, jednak wykonawca twierdzi, że droga będzie gotowa nawet końca sierpnia 2020 roku.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości