Kto wybuduje parking przy przychodni?

22 maja 2020, 19:04, red
fot. gorzowianin.com
Miasto ogłosiło właśnie przetarg na budowę parkingu przy Gorzowskiej Lecznicy Specjalistycznej przy ul. Piłsudskiego. Dzięki nowej inwestycji, przybędą aż 23 miejsca postojowe. Firmy mogą zgłaszać się do 5 czerwca.

Na początku roku portal gorzowianin.com informował o tym, że przy Gorzowskiej Lecznicy Specjalistycznej przy ul. Piłsudskiego w Gorzowie zostanie wybudowany nowy parking. Władze Gorzowa ogłosiły właśnie przetarg na tę inwestycję. Chętne firmy mogą zgłaszać się do piątku 5 czerwca.

Inwestycja zakłada budowę 23 miejsc postojowych, w tym dwóch miejsc dla osób niepełnosprawnych w pobliżu wejścia do przychodni. Parking będzie znajdował się na działce 958/3 czyli od strony ul. Walczaka, za przystankiem autobusowym. W budżecie miasta zabezpieczono na ten cel ponad 200 tys. zł. Jeżeli uda się znaleźć wykonawcę, wówczas parking powinien być gotowy do 31 października 2020 roku

Budowa nowego parkingu to dobra wiadomość dla pacjentów, którzy walczą o każde miejsce parkingowe, a jeżeli tych brak, to stawiają auta gdzie tylko mogą – na trawnikach czy chodnikach.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x