Żwirowa znów przejezdna

19 maja 2020, 13:00, red
We wtorkowe popołudnie zostanie otwarta dla ruchu ul. Żwirowa na odcinku od skrzyżowania z ul. Roosevelta i ul. Słowiańską do ul. Błotnej. Natomiast od środy autobusy MZK kursujące na cmentarz i do Chwalęcic wrócą na swoje stałe trasy.

Firma zajmująca się budową kanalizacji i sieci wodociągowej przy ul. Żwirowej zakończyła swoje prace. Odtworzona została również nawierzchnia na całym odcinku inwestycji, czyli od cmentarza komunalnego do skrzyżowania z ulicami Roosevelta i Słowiańską.

Dlatego też we wtorek 19 maja o godz. 16 ul. Żwirowa zostanie ponownie otwarta dla ruchu i kierowcy będą mogli wjeżdżać w ul. Żwirową od strony skrzyżowania z ul. Roosevelta i Słowiańską.

Kierowcy powinni pamiętać, że ul. Żwirowa nadal będzie placem budowy, dlatego będą obowiązywać ograniczenia: zakazu wyprzedzania i ograniczenie prędkości do 30 km/h. Poza jezdnią będą prowadzone prace porządkowane i sieciowe. Natomiast za około dwa tygodnie planowane jest wykonanie oznakowania poziomego jezdni.

Zmiany w kursowaniu autobusów MZK

W związku z otwarciem dla ruchu drogowego ulicy Żwirowa na odcinku od skrzyżowania z ulicami Roosevelta, Słowiańska, Kosynierów Gdyńskich do ulicy Błotna od środy 20 maja linia autobusowa nr 111 wraca na stałą trasę.

Ponownie uruchomiony zostaje przystanek Błotna przy ulicy Żwirowa w kierunku Chwalęcic, a zawieszone dla linii nr 111 przystanki po trasie objazdu: „Sąd” w kierunku Chwalęcic, „Chodkiewicza” w obu kierunkach, tymczasowy „Błotna” (przy ulicy Błotna) i „Roosevelta” w kierunku Śląskiej. W związku z powyższym nastąpi korekta rozkładu jazdy linii autobusowej 111.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x