Wiadomości

Studio "Karmelek" już działa!

19 maja 2020, 10:19, artykuł promocyjny #OdmrażamyGorzów
Gabinet kosmetyczny Karmelek mieści się przy ul. Prądzyńskiego 21a/4 na skraju osiedla Górczyn. Działa od lutego ubiegłego roku. Gabinet powstał z pasji do zawodu oraz zamiłowania do pracy z ludźmi.

Podczas swojej drogi zawodowej odkryłam szczególne zamiłowanie do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz laminacji rzęs. Pasja i radość z wykonywania tych zabiegów dały początek marzeniu, aby stworzyć miejsce, w którym te usługi będą wykonywane na najwyższym poziomie. Miejsce, do którego będziesz chciała wracać, i z którego będziesz wychodziła z uśmiechem.

W zawodzie pracuję od czerwca 2017 roku, i wciąż się dokształcam. Twój problem skóry w moim gabinecie jest dla mnie najważniejszy, dlatego produkty, których używam w gabinecie, wybieram świadomie, sprawdzając wcześniej skrupulatnie skład każdego z nich. Nie ma jednego, uniwersalnego sposobu na poradzenie sobie z danym problemem skóry, dlatego pierwsza wizyta to nie tylko zabieg - to przede wszystkim ankieta zdrowotna oraz wywiad, dzięki któremu wiem więcej niż to, co pokazuje sama skóra, i mogę jeszcze lepiej dobrać zabieg dla Twoich potrzeb. Pomogę Ci również w doborze odpowiedniej pielęgnacji domowej.

W gabinecie staram się również przekonać Klientki do zabiegu liftingu rzęs - podkręcania naturalnych rzęs, które podkreśla spojrzenie. Jest to nieinwazyjny zabieg polegający na podkręceniu rzęs u ich nasady i wymodelowaniu ich kształtu. Lifting rzęs to doskonała alternatywa dla zabiegu przedłużania rzęs, to zabieg dla Klientek, które wolą naturalne efekty, lub mają uczulenie na klej stosowany przy przedłużaniu rzęs. Zabieg łączy się z koloryzacją rzęs oraz BOTOXEM – preparatem, który zawiera witaminy i minerały i ma za zadanie wzmocnić naturalne rzęsy. Efekt zabiegu utrzymuje się przez cały cykl życia rzęsy – nawet do 8 tygodni.

Specjalizuję się również w depilacji intymnej kobiet – wiem, jak wiele kobiet boryka się z problemem depilacji, podrażnień, niewystarczającym efektem po goleniu maszynką. Wychodzę naprzeciw z depilacją pastą cukrową, która jest w 100% naturalna, nie powoduje uczuleń oraz pozostawia skórę gładką przez kilka tygodni. Znika problem tak częstych podrażnień, i poznajesz komfort jakiego nie jesteś w stanie osiągnąć poprzez depilację maszynką.

Wiem również, jak stresująca jest pierwsza depilacja - szczególnie ta intymna, i jak ważny jest spokój oraz dyskrecja. Nie oceniam, tylko wspieram, a zabiegi wykonuję z przyjemnością i pełnym zaangażowaniem. Warto się przekonać, ponieważ z usług intymnej depilacji w moim gabinecie skorzystało już wiele kobiet - wciąż wracają i cieszą się, że kiedyś odważyły się przyjść na wizytę. Teraz nie wyobrażają sobie powrotu do depilacji maszynką

Zapraszam Cię do zaobserwowania mojego fanpage na Facebooku i skorzystania z moich usług.

www.facebook.com/studiokarmelek/


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości