Wyprzedzanie zakończone wypadkiem [zdjęcia]

16 maja 2020, 10:22, red
fot. gorzowianin.com
Do wypadku doszło w sobotni poranek przy ul. Walczaka w Gorzowie. Na wyjeździe na Różanki zderzyły się dwa samochody osobowe – BMW i honda. Oprócz tego, kierujący BMW uderzył jeszcze w drzewo. Ranne zostały dwie osoby.

W sobotni poranek 16 maja przed godz. 9 przy ul. Walczaka na wyjeździe z Gorzowa w stronę Różanek doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – BMW i hondy. Na miejsce została wysłana policja, pogotowie i straż pożarna.

- Kierujący BMW jechał ul. Walczaka w kierunku Różanek, a tuż za nim poruszała się osobowa honda. W pewnym momencie kierujący hondą postanowił wyprzedzić BMW, którego kierowca chciał skręcić w lewo. Wtedy doszło do zderzenia. Kierujący BMW uderzył jeszcze w drzewo - opowiada Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Wskutek zderzenia ranne zostały dwie osoby, które trafiły do gorzowskiego szpitala. Według wstępnych ustaleń policji winny całemu zdarzeniu jest kierujący hondą.. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana, obecnie jest wprowadzony ruch wahadłowy.

AKTUALIZACJA

Na szczęście obrażenia poszkodowanych osób nie okazały się poważne, a całe zdarzenie zostało ostatecznie zakwalifikowne jako kolizja.

FotoreportażPodziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x