Wiadomości

Czas na skuteczność

14 maja 2020, 11:25
Sytuacja związana z koronawirusem zmienia na naszych oczach wiele biznesów. Jest to dla wielu przyspieszony proces digitalizacji, zmiana modelu biznesowego i koncentracja na sprzedaży w kanałach online. Dotyczy to zarówno dużych, jak i małych, lokalnych firm.

Aby dotrzeć do użytkowników, strona musi być widoczna w wynikach wyszukiwania oraz w kanałach social mediów. Jednak poszukiwanie oszczędności to naturalna konsekwencja prowadzenia działań podczas pandemii. Trzeba to robić mądrze, przewidując długofalowe skutki tych zmian. Jak zatem działać skutecznie, a jednocześnie rozsądnie gospodarować swoimi zasobami i nie popełnić kosztownego błędu?

Warto skorzystać z wiedzy tych, którzy od dawna z sukcesem prowadzą działania online’owe. Zaufany partner, jakim jest doświadczona agencja marketingowa, pomoże zoptymalizować prowadzone kampanie, dzięki czemu firma szybciej i efektywniej będzie generować przychody.

Result Media to certyfikowana agencja Google Partner Premier, która w tym niezwykłym czasie oferuje realną pomoc dla przedsiębiorców i właścicieli e-commerce. Tylko teraz można skorzystać z bezpłatnych konsultacji i audytu sklepu internetowego. Specjaliści digital marketingu sprawdzą, czy prowadzone kampanie są skuteczne, jakie zmiany należy wdrożyć, aby zoptymalizować proces sprzedaży online. Z usług agencji skorzystało już wiele firm, których referencje można znaleźć na stronie https://resultmedia.pl/referencje/.

Pamiętajmy, że nie ma uniwersalnego zestawu zaleceń, które pomogą wszystkim przedsiębiorcom, dlatego rekomendacje ekspertów Result Media wynikają z dokładnej analizy danej branży i pozycji klienta. Agencja korzysta z Google Marketing Platform – najbardziej zaawansowanego narzędzia marketingowego dostępnego na rynku. Dzięki temu na bieżąco może analizować konwersje, podejmować decyzję, co należy zmienić i co najważniejsze – sprawdza to w czasie rzeczywistym, a tym samym reaguje szybciej na pojawiające się trendy. Korzystanie ze zintegrowanych danych, w tym dotyczących różnych urządzeń i intencji użytkowników, pomaga agencji łatwiej zidentyfikować najbardziej wartościowych odbiorców i skierować do nich odpowiedni przekaz.

Praca zdalna i izolacja społeczna spowodowała, że znacząco zwiększyła się konsumpcja mediów społecznościowych. Aktywna komunikacja w social mediach pozwala pozostać w świadomości dotychczasowych odbiorców, jednocześnie umożliwiając nowym klientom zapoznanie się z ofertą. Warto zwrócić uwagę, że media społecznościowe to nie tylko miejsce, gdzie szukamy aktualnych informacji czy dzielimy się opiniami, ale w nowej sytuacji stały się kolejnym sposobem na generowanie przychodu. Eksperci Result Media przygotują kompleksową strategię widoczności na platformach social mediowych. Dobrze zaprojektowane reklamy pozwolą skutecznie dotrzeć do użytkowników Facebooka, Instagrama czy LinkedIna. Działania te pomogą nie tylko zwiększyć świadomość marki za pomocą kampanii zasięgowych, ale również generować nową sprzedaż. Dzięki szerokim możliwościom targetowania przekaz skutecznie dotrze do konsumentów i zwiększy zyski firmy.

W obliczu niepewnej sytuacji wiele firm musi stawić czoła nowym wyzwaniom. Warto znaleźć w tej walce sprzymierzeńca, którzy pomoże przedsiębiorstwu w realizacji celów biznesowych. Inwestycja w skuteczne działania online pozwoli firmie dotrzeć tam, gdzie są jej klienci i z komunikatem, który zachęci ich do dokonania konwersji.

Artykuł przygotowany we współpracy z Result Media

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości