Wiadomości

Bądź piękna z Nelly. Zyskaj pewność siebie i radość życia

11 maja 2020, 11:43, artykuł promocyjny #OdmrażamyGorzów
„Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu” - tą złotą myśl Konfucjusza wzięła sobie do serca Aleksandra Kowalczyk. Gorzowianka 5 lat temu postanowiła zająć się tym co kocha. Tak powstała Akademia Piękna Nelly. Niestety, z powodu pandemii koronawirusa salon kosmetyczny musiał zostać zamknięty.

Pani Aleksandra jest mamą 9-letniej córeczki. To od jej imienia wzięła się nazwa salonu. - Wszystko co robię, robię z myślą o moim dziecku, więc przewodnie hasło mojej działalności też związane jest z moim skarbem – zdradza właścicielka Akademii Piękna Nelly.

Salon znajduje się w samym sercu Gorzowa – pod Dominantą. Specjalnością Akademii Piękna Nelly jest makijaż permanentny, szkolenia oraz zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego czy osocza bogatopłytkowego. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi defekty skóry, takie jak blizny czy rozstępy nie mają żadnych szans. Dla wielu pań to nie tylko wizualna poprawa wyglądu, ale przede wszystkim wewnętrzna przemiana. Po zabiegu upiększającym kobiety odzyskują pewność siebie i radość życia. Czują się po prostu piękne.

- Panie wręcz nie wierzą, kiedy patrzą w lustro, co można było zmienić, ukryć, poprawić. Dla wielu z nich to walka z takim wewnętrznym wstydem bardzo delikatna i indywidualna. Ale efekty są imponujące – mówi pani Aleksandra.

Właścicielka Akademii Piękna Nelly w 2017 roku ukończyła Elitarną Szkołę Trenerów Makijażu Permanentnego w Warszawie. Od niedawna współpracuje z firmą Mediect z Tajwanu, w której jest międzynarodowym trenerem. Wykonywała zabiegi upiększające m.in. podczas Fashion Week w Paryżu i Berlinie oraz festiwalu Kobiet Internetu w Gdańsku. Akademia Piękna Nelly angażuje się także w akcje charytatywne. Osoby po chemioterapii czy rozszczepie wargi mogą skorzystać z bezpłatnych makijaży permanentnych. Przyczyniła się również do sfinalizowania powstania bezpłatnego poradnika "Optymistka" dla kobiet z problemami kardilogocznymi autorstwa Adriany Szklarz

Zabiegi upiększające w salonie kosmetycznym przy ul. Przemysłowej 1, zostaną wznowione po zniesieniu obostrzeń spowodowanych koronawirusem. Ale kontaktować się z panią Aleksandrą można przez cały czas - mailowo: ajaworskapmu@gmail.com lub za pośrednictwem Facebooka https://www.facebook.com/akademiapieknanelly/

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/5 Bądź piękna z Nelly

1/5 Bądź piękna z Nelly

2/5 Bądź piękna z Nelly

2/5 Bądź piękna z Nelly

3/5 Bądź piękna z Nelly

3/5 Bądź piękna z Nelly

4/5 Bądź piękna z Nelly

4/5 Bądź piękna z Nelly

5/5 Bądź piękna z Nelly

5/5 Bądź piękna z Nelly

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości