Opel wymusił pierwszeństwo na BMW [zdjęcia]

9 maja 2020, 18:48, ak
fot. czytelniczka Natalia
W sobotnie popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 158 w miejscowości Ludzisławice doszło do poważnego wypadku z udziałem opla i BMW. Trzy osoby zostały ranne i zabrane do szpitala w Gorzowie.

W sobotę 9 maja po godz. 18.30 w miejscowości Ludzisławice w powiecie gorzowskim (koło Lipek Wielkich) doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – opla i BMW. Na miejsce zostały wysłane 3 zastępy straży pożarnej, policja, pogotowie i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- Według ustaleń policjantów ruchu drogowego, kierujący oplem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu drogą główną BMW, przez co doszło do zderzenia obu pojazdów – opowiada Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Siła uderzenia była tak duża, że opel przewrócił się na bok. W obu pojazdach podróżowało łącznie 5 osób, w tym dziecko. Ostatecznie trzy osoby dorosłe zostały poszkodowane i zabrane do gorzowskiego szpitala. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Informacje o wypadku oraz zdjęcia otrzymaliśmy od naszej czytelniczki Natalii na facebookowym profilu gorzowianin.com.

Fotoreportaż


1/4 Wypadek na DW 158

1/4 Wypadek na DW 158

2/4 Wypadek na DW 158

2/4 Wypadek na DW 158

3/4 Wypadek na DW 158

3/4 Wypadek na DW 158

4/4 Wypadek na DW 158

4/4 Wypadek na DW 158

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości