Policyjna obława w Gorzowie [zdjęcia]

6 maja 2020, 23:30, red
fot. Anna Kluwak
W środowy wieczór w Gorzowie miało dojść do potrącenia policjanta przez kierowcę audi, który uciekł z miejsca zdarzenia. Mężczyzna porzucił pojazd niecały kilometr dalej i uciekł pieszo. Za sprawcą ruszyła policyjna obława.

Informacje o tym, że coś się stało przy Al. 11 Listopada koło Anartu otrzymaliśmy od naszych czytelników na facebookowym profilu gorzowianin.com. - Przy Al. 11 Listopada jest kilka radiowozów, psy tropiące oraz przeszukują jakiś samochód - opisuje czytelnik Rafał.

Faktycznie, w środowy wieczór 6 maja około godz. 21.30 na miejsce przyjechało 10 policyjnych radiowozów. Natomiast w bocznej uliczce stało porzucone czarne audi na tablicach rejestracyjnych z Leszna. Na miejscu pojawili się również kryminalni, którzy prowadzili oględziny auta oraz psy tropiące.

Jak dowiedział się nieoficjalnie portal gorzowianin.com, około godz. 20 w rejonie galerii Askana miało dojść do potrącenia policjanta właśnie przez czarne audi. Kierujący uciekł z miejsca zdarzenia. Ruszyła obława za sprawcą potrącenia. Jak udało się nam nieoficjalnie ustalić, policyjne patrole stały również na trasie S3 w Skwierzynie, aby zatrzymać uciekającego kierowcę audi.

Kierowca jednak nie zdołał dojechać do trasy S3, porzucił samochód w bocznej uliczce od Al. 11 Listopada i uciekł razem z pasażerem. Jak relacjonuje nasz czytelnik poszukiwanych jest dwóch mężczyzn, w tym jeden w czapeczce z daszkiem. Na miejscu pojawili się policjanci z psami tropiącymi.

Natomiast zespół prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie nie udziela na ten moment informacji w tej sprawie. - Nie udzielamy w chwili obecnej informacji na ten temat. Gdy będzie to możliwe, to udzielimy komentarza – usłyszeliśmy w KWP Gorzów.

NAJNOWSZE INFORMACJE NA TEN TEMAT PRZECZYTASZ TUTAJ.

Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!

Fotoreportaż


1/8 Policyjna obława w Gorzowie

1/8 Policyjna obława w Gorzowie

2/8 Policyjna obława w Gorzowie

2/8 Policyjna obława w Gorzowie

3/8 Policyjna obława w Gorzowie

3/8 Policyjna obława w Gorzowie

4/8 Policyjna obława w Gorzowie

4/8 Policyjna obława w Gorzowie

5/8 Policyjna obława w Gorzowie

5/8 Policyjna obława w Gorzowie

6/8 Policyjna obława w Gorzowie

6/8 Policyjna obława w Gorzowie

7/8 Policyjna obława w Gorzowie

7/8 Policyjna obława w Gorzowie

8/8 Policyjna obława w Gorzowie

8/8 Policyjna obława w Gorzowie

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->