Wiadomości

Czytelnik: Tylko cudem nic się nam nie stało [film]

2 maja 2020, 14:14, red
fot. czytelnik Dariusz
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 22 pod Gorzowem. Nasz czytelnik wraz z rodziną ledwo uniknęli czołowego zderzenia z kierowcą volkswagena, który postanowił wyprzedzać inne auto na skrzyżowaniu i polu wyłączonym z ruchu.

Do portalu gorzowianin.com zgłosił się czytelnik Dariusz, który opisał niebezpieczną sytuację jaka spotkała jego rodzinę w piątek 1 maja. Do wiadomości nasz czytelnik dołączył film z samochodowego wideorejestratora.

Pan Dariusz wraz z rodziną jechał po godz. 11 drogą krajową nr 22 z Gorzowa w stronę Bolemina. Samochód prowadziła jego narzeczona, natomiast on siedział z boku, a z tyłu znajdowała się ich córka.

- Na skrzyżowaniu Ulim-Łagodzin jadący z naprzeciwka samochód marki volkswagen touareg rozpoczął manewr wyprzedzania auta osobowego na pasie do skrętu w lewo mimo, że ten pas nie był do tego przeznaczony. Następnie kontynuował wyprzedzanie na polu martwym i podwójnej linii ciągłej. Swój manewr zakończył na centymetry przed naszą maską stwarzając zagrożenie wypadkiem. Tylko cudem nic się nie stało. Stop chamstwu drogowemu! Ludzie nic się nie uczą. Za nic mają czyjeś życie. Całe szczęście, że jechaliśmy przepisowo. Gdyby było inaczej zapewne nie byłoby nas tutaj – opowiada pan Dariusz.

Sprawa została zgłoszona na policję za pomocą skrzynki stopagresjidrogowej@go.policja.gov.pl. To oznacza, że ukaranie nieodpowiedzialnego kierowcy volkswagena za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym to tylko kwestia czasu.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości