Wiadomości

Mieszkańcy wolą jednokierunkową ul. Fabryczną

1 maja 2020, 20:45, red
fot. archiwum
Przez ponad tydzień mieszkańcy Gorzowa mogli oddawać swoje głosy w ankiecie na temat organizacji ruchu przy ul. Fabrycznej i Waryńskiego. Wszystko po to, aby władze miasta mogły poznać zdanie mieszkańców na temat tego czy ul. Fabryczna i Waryńskiego powinna być ulicą jednokierunkową czy też dwukierunkową. Czytelnicy portalu gorzowianin.com zdecydowali, że obie ulice powinny być jednokierunkowe.

Od kilku miesięcy trwa dyskusja na temat tego, jaka powinna być organizacja ruchu przy ul. Fabrycznej i Waryńskiego. Wszystko przez to, że obie ulice jeszcze przed remontem Śląskiej były drogami dwukierunkowymi, natomiast obecnie są to ulice jednokierunkowe. Dlatego też władze Gorzowa, zanim podejmą ostateczną decyzję co do poruszania się po Fabrycznej i Waryńskiego, najpierw chciały poznać zdanie mieszkańców na ten temat.

Dlatego też władze Gorzowa dały mieszkańcom trzy warianty do wyboru, na które gorzowianie mogli głosować w ankiecie na portalu gorzowianin.com lub wysyłać swoje opinie na adres  wdr@um.gorzow.pl. Na wyrażenie swojego zdania mieszkańcy mieli czas od wtorku 21 kwietnia do czwartku 30 kwietnia.

Ankieta

Jaka powinna być ul. Fabryczna?

Chodzi o ul. Fabryczną na odcinku od ronda ks. Sadownika do skrzyżowania z ul. Waryńskiego oraz ul. Waryńskiego
  • Wariant I - jednokierunkowa ul. Fabryczna i Waryńskiego67.03%
  • Wariant II - dwukierunkowa Fabryczna i Waryńskiego26.88%
  • Wariant III - dwukierunkowa ul. Fabryczna i jednokierunkowa ul. Waryńskiego6.09%
Ankieta zakończona. Dziękujemy!
Oddanych głosów: 837

W ankiecie na naszym portalu wzięło udział 837 osób. Jak się okazało, czytelnicy są zdecydowanie za wariantem I, czyli jednokierunkową ul. Fabryczną i Waryńskiego – było to aż 67,03% głosujących (561 osób). Z kolei 26,88% (225 osób) wybrało wariant II - dwukierunkową ul. Fabryczną i Waryńskiego. Z kolei zaledwie 6,09% czytelników (51 osób) zagłosowało na wariant III - dwukierunkową ul. Fabryczną i jednokierunkową ul. Waryńskiego.

Również wśród komentarzy na facebookowym profilu gorzowianin.com przeważały zdecydowanie komentarze gorzowian, którzy byli za jednokierunkową ul. Fabryczną i Waryńskiego ze względu na bezpieczeństwo.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/3 Trzy warianty ul. Fabrycznej i Waryńskiego

1/3 Trzy warianty ul. Fabrycznej i Waryńskiego

2/3 Trzy warianty ul. Fabrycznej i Waryńskiego

2/3 Trzy warianty ul. Fabrycznej i Waryńskiego

3/3 Trzy warianty ul. Fabrycznej i Waryńskiego

3/3 Trzy warianty ul. Fabrycznej i Waryńskiego

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości