Wiadomości

Zamiast na wysypisko, śmieci trafiły do lasu [zdjęcia]

12 kwietnia 2020, 19:29, red
fot. czytelniczka
Mieszkanka osiedla Europejskiego zwróciła uwagę na wyrzucone śmieci w pobliżu rezerwatu Gorzowskie Murawy. Odpady zostały wyrzucone przez mieszkańca Gorzowa w pobliżu drogi, na skraju lasu.

- Za osiedlem Europejskim na polnej drodze zalega wielka sterta śmieci. Wśród śmieci są również dokumenty z danymi osobowymi. Smutno chodzić na spacery wśród śmieci – napisała do redakcji portalu gorzowianin.com czytelniczka z prośbą o interwencję.

Na przysłanych zdjęciach widać, że na skraju lasu zostały wyrzucone różnego rodzaju śmieci, od foliowych reklamówek wypełnionych dokumentami i innymi papierami, deski, plastikowe butelki, szklane butelki, fragmenty mebli.

Jak wskazuje nasza czytelniczka na dokumentach jest imię i nazwisko oraz adres śmieciarza. Mężczyzna nawet nie zniszczył żadnych papierów na których widać jego dane osobowe, więc ustalenie ukaranie go przez straż miejską to kwestia czasu.

Sprawa została zgłoszona do straży miejskiej. Mężczyzna zostanie ukarany mandatem w wysokości 500 zł oraz zostanie zobowiązany do uprzątnięcia śmieci. Osoby, które zaśmiecają miasto i wyrzucają śmieci gdzie popadnie powinny liczyć się z karami, które w przypadku skierowania sprawy do sądu mogą wynieść nawet 5 tys. zł.

Fotoreportaż


1/5 Śmieci na Gorzowskich Murawach

1/5 Śmieci na Gorzowskich Murawach

2/5 Śmieci na Gorzowskich Murawach

2/5 Śmieci na Gorzowskich Murawach

3/5 Śmieci na Gorzowskich Murawach

3/5 Śmieci na Gorzowskich Murawach

4/5 Śmieci na Gorzowskich Murawach

4/5 Śmieci na Gorzowskich Murawach

5/5 Śmieci na Gorzowskich Murawach

5/5 Śmieci na Gorzowskich Murawach

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości