Mercedes uderzył w BMW. Auto leży na boku [zdjęcia]

5 kwietnia 2020, 14:29, ak
fot. Anna Kluwak
W niedzielne popołudnie na skrzyżowaniu ul. Kosynierów Gdyńskich i Mościckiego doszło do poważnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – mercedesa i BMW. Taksówkarz kierujący mercedesem wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i uderzył w bok BMW, wskutek czego auto znalazło się na boku. Jedna osoba została poszkodowana.

Do poważnego wypadku doszło po godz. 14 w niedzielę 5 kwietnia na skrzyżowaniu ul. Kosynierów Gdyńskich, Mickiewicza i Mościckiego. Taksówkarz kierujący mercedesem jechał ul. Kosynierów Gdyńskich w kierunku centrum miasta, natomiast kierujący BMW jechał od strony ul. Mickiewicza prosto.

- Według wstępnych ustaleń, mężczyzna kierujący mercedesem wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle, przez co doprowadził do zderzenia z BMW - mówi Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. Taksówka uderzyła w bok BMW. Siła uderzenia była na tyle duża, że BMW zatrzymało się na boku kilkanaście metrów dalej.

Mężczyzna kierujący BMW został zakleszczony w pojeździe, do jego uwolnienia była potrzebna pomoc strażaków. Mężczyzna został przekazany pod opiekę pogotowia. Z kolei taksówkarzowi nic się nie stało.

FotoreportażPodziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x