W niedzielę 5 kwietnia o godz. 11.50 dyżurny gorzowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że mężczyzna kierujący volkswagenem passatem jedzie trasą S3 z Międzyrzecza w kierunku Gorzowa i wiezie dziecko w stanie zagrożenia życia. Policjanci przejęli volkswagena na węźle Gorzów Południe przy ul. Kasprzaka.
- Dwa policyjne radiowozy czekały na kierującego volkswagenem na zjeździe z trasy S3 i eskortowały go prosto do szpitala przy ul. Dekerta. Mężczyzna zgłaszał, że dziecko znajduje się w bardzo złym stanie – opowiada Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.
Dziecko przejęli medycy ze szpitala. Jak informuje Agnieszka Wiśniewska, rzecznik prasowy gorzowskiego szpitala - dziecko znajduje się na oddziale chirurgii dziecięcej.
|
International Grand Ballet
1 lutego 2026
kup bilet |
|
80 lat triumfu — jubileuszowa trasa legendarnego Narodowego Baletu Gruzji „Sukhishvili”!
3 marca 2026
kup bilet |
|
Kobiecy koncert światowych przebojów
3 marca 2026
kup bilet |
|
Varius Manx & Kasia Stankiewicz 90'/35
26 stycznia 2026
kup bilet |