Niebawem poznamy nowego sponsora tytularnego Stali!

4 kwietnia 2020, 18:51, źródło: speedwaynews.pl
Nie od dziś w mediach krążyły informacje o utracie przez Stal Gorzów sponsora widniejącego w nazwie klubu, czyli truly.work. Wczoraj ta informacja oficjalnie się potwierdziła. Są też pozytywy, gdyż w przyszłym tygodniu ma zostać ogłoszony nowy partner tytułowy.

Truly.work, a właściwie firma Prosupport w związku z kryzysem wywołanym przez pandemię koronawirusa SARS Co-V-2 została niejako zmuszona do zrezygnowania z dalszego sponsoringu tytularnego gorzowskiej Stali. Wspomniany podmiot widniał w nazwie klubu w sezonie 2019. W dniu wczorajszym Stal Gorzów oficjalnie potwierdziła, że truly.work nie będzie już tytularnym partnerem. Zaznaczono jednak, że nadal obecna będzie współpraca między gorzowskim klubem, a wspomnianą firmą.

Nie jest to jednak bardzo zła informacja dla Stali. Jak się okazuje, już w przyszłym tygodniu zostanie ogłoszony nowy sponsor tytularny "żółto-niebieskich". Nie znamy na razie szczegółów, zarząd chce zaczekać do odpowiedniego momentu, ale wszystko wydaje się być już dopięte na "ostatni guzik". Informacja zostanie podana do wiadomości publicznej prawdopodobnie na początku przyszłego tygodnia na internetowej konferencji prasowej, w której udział weźmie prezes Marek Grzyb.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x