Agresor przebijał koła w zaparkowanych samochodach

4 kwietnia 2020, 18:08, red
fot. czytelniczka Ola
Policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który przebijał koła z zaparkowanych samochodach na os. Górczyn w Gorzowie. Mężczyzna był agresywny, a podczas zatrzymania okazało się, że był poszukiwany do odbycia kary w zakładzie karnym.

W sobotę po godz. 16 doszło do policyjnej akcji w rejonie ronda Górczyńskiego. Na miejsce przyjechało siedem radiowozów. Informację na ten temat otrzymaliśmy od czytelnika Tomka na facebookowym profilu gorzowianin.com.

- Patrol, który znajdował się na rondzie Górczyńskim, zauważył że mężczyzna znajdujący się na chodniku głośno się zachowuje i jest nadpobudliwy, więc postanowił zainterweniować. Według relacji świadków, mężczyzna miał wcześniej przebijać koła w zaparkowanych samochodach. W trakcie interwencji 32-letni mężczyzna stał się agresywny – opowiada Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policjanci z racji tego, że mężczyzna zaczął uciekać, był bardzo agresywny i krzyczał, zatrzymali go i skuli w kajdanki. Według wstępnych oględzin, 32-latek przebił koła w co najmniej czterech zaparkowanych autach.

- Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary 3 miesięcy pozbawienia wolności w zakładzie karnym za poprzednie przestępstwa – mówi Sławek.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości