Wiadomości

Dramatyczna reanimacja mężczyzny przed blokiem

3 kwietnia 2020, 09:23, ak
fot. archiwum
Policjanci wraz z załogą pogotowia prowadzili przez kilkadziesiąt minut reanimację mężczyzny, który zemdlał na ławce przed blokiem. Na szczęście udało się uratować życie 55-latka. Przebywa on obecnie w gorzowskim szpitalu.

W czwartkowy wieczór 2 kwietnia przed godz. 20 przy ul. Energetyków policjanci oraz ratownicy medyczni reanimowali mężczyznę. Informację otrzymaliśmy od naszej czytelniczki pod numerem telefonu 45 00 66 400. - Na miejscu jest policja i trzy karetki. Personel medyczny ubrany w białe kombinezony prowadzi przed blokiem reanimację mężczyzny - informuje nasza czytelniczka.

Jak się okazało, na ławce przed blokiem siedział mężczyzna, który w pewnym momencie upadł i stracił przytomność. Mieszkańcy bloku wezwali służby. - Na miejscu pierwsi pojawili się policjanci prewencji, którzy przystąpili do reanimacji około 55-letniego mężczyzny. Po około 15 minutach dotarła załoga pogotowia, która przejęła od razu reanimację. Policjantom wraz z medykami na szczęście udało się przywrócić czynności życiowe i mężczyzna został przewieziony do szpitala – komentuje Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Mężczyzna na szczęście przeżył, przebywa obecnie na jednym z oddziałów szpitala przy ul. Dekerta.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości