Wiadomości

Ryneczek przy Jerzego pozostanie otwarty

25 marca 2020, 11:35, red
fot. GRH
W środę frekwencja na ryneczku przy ul. Jerzego była niewielka. Większość handlowców i klientów poważnie podeszła do zakazu opuszczania domu. Podczas narady, miejski sztab kryzysowy wyraził zgodę na dalsze funkcjonowanie ryneczku przy ul. Jerzego.

Miejski sztab kryzysowy po zapoznaniu się z opinią zarządu Gorzowskiego Rynku Hurtowego i wizją lokalną wyraził zgodę na dalsze funkcjonowanie rynku przy ulicy Jerzego. Zgoda jest ważna przez najbliższe siedem dni.

- Jej przedłużenie lub natychmiastowe cofnięcie będzie uzależnione od sytuacji epidemicznej w kraju, a zwłaszcza od przestrzegania na targowisku wszystkich zasad i zakazów, zapewniających bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców i handlowców – tłumaczy Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gorzowa.

W środę frekwencja na Jerzego była niewielka; większość handlowców i klientów poważnie podeszła do zakazu opuszczania domu, który obowiązuje właśnie od środy 25 marca.

Ryneczek przy Jerzego jest otwarty w poniedziałki, środy, piątki i soboty w godzinach od 7 do 13.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości