Wiadomości

Kierująca BMW wjechała wprost pod audi [film]

3 marca 2020, 20:00, red
fot. czytelnik
Podwójna linia ciągła i dwa pasy jezdni w przeciwnym kierunku - to nie przeszkadzało kierującej BMW, która chciała skręcić w lewo przy ul. Walczaka. Kobieta decydując się na taki manewr doprowadzana do zderzenia z osobowym audi.

We wtorek 3 marca po godz. 15 przy ul. Walczaka w rejonie ronda turbinowego doszło do zdarzenia drogowego z udziałem BMW i audi. Film na którym widać moment wypadku otrzymaliśmy od naszego stałego czytelnika.

Na nagraniu widać, jak kobieta kierująca BMW zjeżdża z ronda turbinowego w ul. Walczaka i zatrzymuje się na wysokości zatoczki autobusowej, ponieważ chce skręcić w lewo. Robi to pomimo podwójnej linii ciągłej oraz dwóch pasów ruchu w przeciwnym kierunku. Po chwili decyduje się skręcić i wjeżdża wprost na samochód audi, którego kierowca jechał prawidłowo w dół ul. Walczaka.

W wyniku zderzenia, BMW zatrzymało się na środku jezdni, natomiast kierujący audi przejechał kilka metrów i zaparkował pojazd w bramie kamienicy. Razem z kobietą w BMW podróżowało dziecko, które znajdowało się w foteliku na tylnym siedzeniu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Jak informuje policja, kobieta kierująca BMW została ukarana mandatem karnym.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości