Karygodne zachowanie pieszego

2 marca 2020, 12:03, red
Chwila nieuwagi i można stracić życie. Jeden z naszych czytelników przesłał do nas film z rejestratora, który został nagrany w poniedziałkowy poranek na ulicy Kosynierów Gdyńskich. Takie zachowania mogą doprowadzić do tragedii.

Nasz czytelnik Krzysztof nie krył oburzenia zachowaniem pieszego. - Wiele jadu zostało wylane w ciągu ostatniego tygodnia na kierowców, że to oni są winni potrąceniom, że pieszy to „świętość”. Proszę zobaczyć, co ci piesi wyprawiają – pisze w wiadomości do naszej redakcji nasz czytelnik.

Na nadesłanym filmie widać, jak mężczyzna spieszący się na autobus, przebiega w poprzek jezdni daleko za przejściem dla pieszych. Na dodatek wybiega zza przejeżdżającego na tym samym pasie samochodu. Na nagraniu wyraźnie widać, że pieszy macha do kierowcy, aby ten poczekał, nie zważając nawet na nadjeżdżające z naprzeciwka pojazdy.

- Na szczęście w porę spostrzegłem pieszego, bo zawsze uważnie obserwuję okolice przystanków, szczególnie gdy stoi na nich autobus. Innym razem ten pieszy nie musi mieć takiego „szczęścia” - dodaje nasz czytelnik Krzysztof.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości