Wiadomości

Tajemnicza akcja CBŚP w Gorzowie

1 marca 2020, 15:56, red
fot. czytelnik
W niedzielne popołudnie doszło do dynamicznych zatrzymań na terenie Gorzowa przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji. Do zatrzymań doszło m.in. na osiedlu Staszica oraz os. Górczyn.

W niedzielę 1 marca doszło do tajemniczej akcji Centralnego Biura Śledczego Policji w Gorzowie. O zatrzymaniach w Gorzowie oraz w Kłodawie dowiedzieliśmy się od naszych czytelników.

Według informacji przekazanych przez czytelników doszło do kilku zatrzymań niemal w tym samym czasie na skrzyżowaniu ul. Chełmońskiego i Broniewskiego na os. Staszica, w rejonie ul. Witosa na os. Górczyn oraz w podgorzowskiej Kłodawie. Działania prowadzili zamaskowani i uzbrojeni funkcjonariusze CBŚP.

Zespół prasowy gorzowskiej policji sprawy nie komentuje i odsyła do rzecznika rzecznika CBŚP. Nie wiadomo czego dotyczą zatrzymania i ile osób zostało aresztowanych.

- Potwierdzam, że  niedzielę doszło do zatrzymań na terenie Gorzowa. Jednak jest za wcześnie, aby informować czego dotyczyły działania CBŚP. Nasi funkcjonariusze muszą wykonać jeszcze pewne działania operacyjne o których nie chcę na ten moment mówić - komentuje Iwona Jurkiewicz, rzecznik prasowy Centralnego Biura Śledczego Policji.

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości