Kto widział tragiczne potrącenie?

28 lutego 2020, 11:47, red
Policja szuka świadków tragicznego potrącenia do którego doszło w poniedziałek 24 lutego na rondzie Górczyńskim w Gorzowie. Policjanci proszą osoby, które widziały moment wypadku o kontakt.

W poniedziałkowy poranek 24 lutego około godz. 5.45 na oznakowanym przejściu dla pieszych na rondzie Górczyńskim doszło do tragicznego potrącenia mężczyzny. 41-latek przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych od strony Piłsudskiego w kierunku ul. Czartoryskiego (mężczyzna szedł w stronę Castoramy). Natomiast kierowca volkswagena zjeżdżał z ronda w ul. Górczyńską w stronę ul. Wyszyńskiego. Kiedy pieszy był już w połowie pasów został potrącony przez 37-letniego kierowcę volkswagena. Siła uderzenia była tak duża, że w przedniej szybie zrobiła się dziura.

41-latek zmarł w szpitalu wskutek odniesionych obrażeń. Natomiast policjanci zatrzymali prawo jazdy 37-letniemu kierowcy volkswagena. Ponadto mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem za spowodowanie śmiertelnego wypadku. Grozi mu od 6 miesięcy do 8 lat więzienia.

W wydziale dochodzeniowo-śledczym Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie prowadzone jest postępowanie w sprawie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Dlatego też policjanci szukają świadków tego tragicznego zdarzenia i proszą wszystkie osoby, które cokolwiek widziały o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem tel. 95 738 20 78.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości