Wiadomości

Uważajcie na drogach, warunki są fatalne

23 lutego 2020, 15:41, mk
fot. Fix-Car Pomoc Drogowa
Uważajcie na drogach. Warunki do jazdy – szczególnie na drodze S3 są fatalne. Wciąż padający deszcz i wiejący wiatr nie sprzyjają kierowcom. Należytej ostrożności nie zachowali kierowcy bmw, którzy uczestniczyli w kolizji przy zjeździe na Kostrzyn.

Do zdarzenia drogowego doszło tuż przy węźle Gorzów Wielkopolski Zachód, na nitce prowadzącej od Szczecina, na zjeździe w kierunku Kostrzyna nad Odrą. To dość feralne miejsce, wielokrotnie dochodziło tam do mniejszych lub większych zdarzeń drogowych. Tym razem na szczęście obyło się bez osób poszkodowanych.

Do kolizji z udziałem trzech pojazdów doszło tuż przed 15. Kierujący bmw w pewnym momencie wpadł w poślizg, uderzył przodem w barierki, następnie auto obróciło i uderzyło tyłem w barierki. Na wszystko najechał kierujący innym bmw, który uderzył w tył rozbitego auta. W zdarzeniu uczestniczył również volkswagen passat, który najechał na rozrzucone na jezdni części po bmw.

Na miejsce zostały zadysponowane dwa wozy Państwowej Straży Pożarnej, policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Po kilku minutach karetka odjechała, ponieważ żaden z uczestników zdarzenia nie wymagał pomocy medycznej. Utrudnienia w ruchu występowały jedynie na pasie zjazdowym w kierunku Kostrzyna nad Odrą.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/4 Groźne zdarzenie drogowe na S3

1/4 Groźne zdarzenie drogowe na S3

2/4 Groźne zdarzenie drogowe na S3

2/4 Groźne zdarzenie drogowe na S3

3/4 Groźne zdarzenie drogowe na S3

3/4 Groźne zdarzenie drogowe na S3

4/4 Groźne zdarzenie drogowe na S3

4/4 Groźne zdarzenie drogowe na S3

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości