Wiosnę zaczniemy smakowicie! Do Gorzowa przyjadą food trucki

16 lutego 2020, 20:32, mk
Pierwszy weekend wiosny w Gorzowie zapowiada się smakowicie. 21 i 22 marca na Placu Grunwaldzkim pojawią się food trucki. To już VI edycji Festiwalu Smaków Food Trucków. Od samego początku portal gorzowianin.com jest partnerem medialnym tego wydarzenia.

Wiemy, że w Gorzowie zawsze znajdą się chętne głodomory do spróbowania najróżniejszych przysmaków z całego świata! Kolejny raz food trucki zawitają do Gorzowa. Jesteśmy przekonani, że ponownie nie oprzecie się najlepszym daniom świata i licznie odwiedzicie wydarzenie! Na Festiwalu Smaków Food Trucków każdy znajdzie coś dla siebie, od łakoci i witamin po naprawdę grubą wyżerkę. Soczyste burgery, azjatyckie specjały, meksykańskie burrito, chrupiące fryty, a może hiszpańskie słodycze? Już niedługo podamy informację o food truckach, które tym razem pojawią się w Gorzowie.

Poczuj wiosnę razem ze swoimi znajomymi! Oprócz wyśmienitego jedzenia, mamy dla Was multum innych atrakcji. Zawsze odchodzisz od stołu jako pierwszy? Z Twojego talerza jedzonko znika bardzo szybko? To ekstra, bo mamy dla Ciebie propozycję! Weź udział w konkursie jedzenia na czas i zmierz się z innymi! Co masz do stracenia?

Kiedy poczujesz, że chcesz spalić kalorie po tych wszystkich pysznościach zjedzonych na festiwalu-czekać będzie gra terenowa, która zapewni dużo emocji Tobie, Twoim znajomym i całej rodzinie.

W każdej chwili możesz odsapnąć w przygotowanej strefie chilloutu lub odwiedzić ze swoimi pociechami specjalną strefę dla dzieci. Pamiętaj tylko o tym, aby wszystkie zjedzone pyszności zapadły Ci w pamięć. Będziemy wybierać najsmaczniejszego food trucka festiwalu!

Co więcej? Na naszych festiwalach food trucki coraz częściej sięgają po eko-rozwiązania, które na pewno będą widoczne na tegorocznej edycji.

Zapisz datę: 21-22 marca 2020 r. Startujemy od godz. 12:00. W sobotę jemy do 21:00, a w niedzielę do 20:00. Plac Grunwaldzki, VI edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Gorzowie Wielkopolskim. Nie może Cię tam zabraknąć!

Głodny informacji? Wejdź na stronę wydarzenia: facebook.com/events/645902866146178/


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości