Roztrzaskane auta na Czartoryskiego

16 lutego 2020, 16:30, red
fot. Pomoc Drogowa ZELL
Niedzielny poranek w Gorzowie nie należał do najbezpieczniejszych. Mieszkańców bloków w okolicy ronda Górczyńskiego obudził potężny huk. Tuż za rondem doszło do zderzenia z udziałem trzech pojazdów.

Całe zdarzenie miało miejsce kilka minut po godzinie 6 rano na ulicy Czartoryskiego, tuż za zjazdem z ronda Górczyńskiego. Jak mówią świadkowie, kierujący osobowym audi, po zjechaniu z ronda Górczyńskiego uderzył z impetem w zaparkowanego na poboczu osobowego opla. Siła uderzenia była tak duża, że zepchnięty opel uderzył w bok stojącego przed nim minivana marki kia i zatrzymał się na trawniku.

Kierujący osobowym audi chciał uciec rozbitym pojazdem. Przejechał jeszcze kilkadziesiąt metrów i zatrzymał się na środku ulicy Czartoryskiego. Tam porzucił samochód i jak opowiadają mieszkańcy okolicznych domów, uciekł z miejsca zdarzenia.

O sile uderzenia i prędkości, z jaką jechał kierujący audi może świadczyć skala zniszczeń w obu pojazdach. Zaparkowana na poboczu astra miała całkowicie zniszczony tył, natomiast audi na tablicach rejestracyjnych ze Świnoujścia miał doszczętnie zniszczony przód.

FotoreportażPodziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości