Pijany 40-latek wszedł na rusztowanie katedry

14 lutego 2020, 16:31, red
fot. archiwum
Totalnym brakiem rozsądku wykazał się 40-letni mężczyzna, który wszedł na rusztowanie katedry, ale nie chciał już z niego zejść. Okazało się, że mężczyzna jest pijany. Został zatrzymany przez policjantów do wytrzeźwienia i ukarany mandatem.

Co jakiś czas zdarza się, że ktoś wchodzi na rusztowanie gorzowskiej katedry będąc już pod wpływem alkoholu lub po to, aby właśnie na rusztowaniu wypić piwo lub mocniejsze trunki. Do takich sytuacji dochodziło w listopadzie 2017 oraz w listopadzie 2019 roku.

Kolejne takie zdarzenie miało miejsce w środowy wieczór 12 lutego. Po godz. 22.30 gorzowscy policjanci otrzymali sygnał, że na rusztowanie katedry wszedł mężczyzna, który nie chciał zejść o własnych siłach na ziemię. Policjanci musieli poprosić o pomoc strażaków, którzy przy pomocy drabiny ściągnęli 40-latka na dół.

- Okazało się, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu, a do tego jest wulgrany. Został zatrzymany do wytrzeźwienia. W czwartek został ukarany mandatem karnym za zakłócanie ciszy i spokoju publicznego oraz za używanie słów wulgarnych - komentuje Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x