Zderzyła się z busem i „ścięła” przystanek autobusowy [zdjęcia]

28 stycznia 2020, 17:25, red
fot. Pomoc Drogowa Jacek Zell
We wtorkowe popołudnie doszło do niebezpiecznego wypadku z udziałem kierującej samochodem marki audi. Kobieta najpierw wymusiła pierwszeństwo i uderzyła w dostawczego fiata, a następnie z impetem wjechała w przystanek autobusowy, który został zniszczony.

We wtorek 28 stycznia przed godz. 14 doszło do niebezpiecznego wypadku w Gliniku koło Gorzowa. Zderzyły się tam dwa pojazdy – osobowe audi oraz dostawczy fiat firmy kurierskiej. Na miejsce zostały zadysponowane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Według wstępnych ustaleń, kobieta kierująca audi wyjeżdżając z ul. Słowiczej, która jest drogą podporządkowaną wymusiła pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym busie firmy kurierskiej, który poruszał się ul. Kolonijną. W wyniku zderzenia dostawczy bus wpadł w pobliskie krzaki, natomiast kobieta kierująca audi wjechała z impetem w pobliski przystanek autobusowy, który został dosłownie „ścięty”. Samochód marki audi zatrzymał się dopiero kilka metrów dalej na pasie zieleni. Dobrze, że w momencie zdarzenia nikogo nie było na przystanku, inaczej mogłoby dojść do tragedii.

Pojazdem marki audi, oprócz kobiety podróżowało również roczne dziecko. Po przebadaniu przez załogę pogotowia, tylko kierująca audi została zabrana do szpitala z lekkimi obrażeniami.

Fotoreportaż


1/5 Niebezpieczny wypadek w Gliniku

1/5 Niebezpieczny wypadek w Gliniku

2/5 Niebezpieczny wypadek w Gliniku

2/5 Niebezpieczny wypadek w Gliniku

3/5 Niebezpieczny wypadek w Gliniku

3/5 Niebezpieczny wypadek w Gliniku

4/5 Niebezpieczny wypadek w Gliniku

4/5 Niebezpieczny wypadek w Gliniku

5/5 Niebezpieczny wypadek w Gliniku

5/5 Niebezpieczny wypadek w Gliniku

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości