Zderzenie forda i toyoty

24 stycznia 2020, 10:05, red
fot. Pomoc Drogowa Anhol
W piątkowy poranek przy ul. Kasprzaka w Gorzowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – forda i toyoty. Pod opiekę pogotowia została przekazana starsza kobieta oraz matka z noworodkiem.

Informację o wypadku oraz zdjęcia otrzymaliśmy od Pomocy Drogowej Anhol pod numerem telefonu 45 00 66 400. Do zderzenia dwóch samochodów osobowych – forda i toyoty doszło w piątek 24 stycznia przed godz. 10 na skrzyżowaniu ul. Kasprzaka i Niwickiej.

Według wstępnych ustaleń kierująca fordem wyjeżdżała z ul. Niwickiej i prawdopodobnie nie zauważyła toyoty, której kierowca jechał ul. Kasprzaka od strony miasta w kierunku Bolemina. Dlatego też kobieta kierująca fordem wymusiła pierwszeństwo na toyocie i doprowadziła do zderzenia.

- W wyniku wypadku pod opiekę pogotowia zostały przekazane łącznie trzy osoby. Starsza kobieta podróżująca toyotą uskarżała się na ból w klatce piersiowej. Pogotowie zajęło się również kobietą z forda, która podróżowała z noworodkiem. Dziecko było w prawidłowy sposób zabezpieczone, jednak zostanie zabrane razem z matką do szpitala na badania – mówi Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Ul. Kasprzaka jest zablokowana. Kierowcy muszą jechać objazdem przez Łagodzin.

AKTUALIZACJA

godz. 10.25 – Został wprowadzony ruch wahadłowy.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości