Przy GLS powstanie nowy parking

16 stycznia 2020, 13:21, ak
fot. Anna Kluwak
Jeszcze w tym roku zostanie wybudowany nowy parking przy Gorzowskiej Lecznicy Specjalistycznej przy ul. Piłsudskiego w Gorzowie. Wstępnie założono budowę 23 miejsc postojowych, w tym dwa miejsca dla osób niepełnosprawnych w pobliżu wejścia do przychodni.

Walka o miejsce parkingowe pod każdą przychodnią w Gorzowie to codzienność. Rośnie ilość pacjentów i samochodów, a parkingów nie przybywa. Widać to również koło Gorzowskiej Lecznicy Specjalistycznej przy ul. Piłsudskiego, gdzie kierowcy mają często problem z parkowaniem.

Dlatego mamy dobrą wiadomość dla zmotoryzowanych. Jeszcze w tym roku powstanie nowy parking przy Gorzowskiej Lecznicy Specjalistycznej. Do 20 marca 2020 roku będzie gotowa dokumentacja budowlana na wykonanie miejsc postojowych. Kiedy miasto będzie miało już gotową dokumentację, zostanie ogłoszony przetarg na wybranie wykonawcy robót budowlanych.

Wstępnie założono budowę 23 miejsc postojowych, w tym dwa miejsca dla osób niepełnosprawnych w pobliżu wejścia do przychodni. Parking będzie znajdował się na działce 958/3 czyli od strony ul. Walczaka, za przystankiem autobusowym. W budżecie miasta zabezpieczono na ten cel ponad 200 tys. zł.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x