Ulica Kombatantów zostanie w końcu wyremontowana!

15 stycznia 2020, 11:23, ak
fot. archiwum
Jeszcze w tym roku zostanie wyremontowana ul. Kombatantów w Gorzowie. W ciągu najbliższych miesięcy zostanie ogłoszony przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej. Natomiast w połowie roku ruszą prace przy przebudowie drogi.

Ulica Kombatantów jest jedną z najbardziej zniszczonych dróg w Gorzowie. Popękany asfalt i dziury nie ułatwiają jazdy kierowcom. Dlatego mamy dobrą wiadomość dla wszystkich zmotoryzowanych, ul. Kombatantów zostanie jeszcze w tym roku wyremontowana.

W ciągu najbliższych miesięcy zostanie ogłoszony przetarg na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej, gdzie zostanie ustalony szczegółowy zakres prac oraz koszty przebudowy.

- Dokumentacja będzie opracowana dla całej długości ul. Kombatantów czyli na długości około 850 metrów drogi. Natomiast zakres długości faktycznie zrealizowanej inwestycji będzie zależny od kosztów jej wykonania w stosunku do zabezpieczonych środków finansowych – mówi Agnieszka Surmacz, wiceprezydent Gorzowa.

Prace przy przebudowie ul. Kombatantów rozpoczną się prawdopodobnie w czerwcu lub w lipcu i potrwają do końca 2020 roku. Remont ul. Kombatantów będzie realizowany ze środków własnych miasta, nie posiada dofinansowania zewnętrznego. Władze Gorzowa na przebudowę drogi zabezpieczyło w budżecie miasta 1,2 mln zł.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x