Wiadomości

Kompletnie pijana matka opiekowała się dziećmi

13 stycznia 2020, 18:14, ak
fot. Dawid Nowakowski
Policjanci z Gorzowa otrzymali sygnał, że w jednym z mieszkań przy ul. Pomorskiej nietrzeźwa kobieta może opiekować się dziećmi. Okazało się, że matka dwójki malutkich dzieci była kompletnie pijana. 29-latka miała w swoim organizmie 4 promile, a pod opieką 3-miesięczne i 2-letnie dziecko.

W poniedziałek 13 stycznia po godz. 15 dyżurny gorzowskiej policji otrzymał informację o tym, że w jednym z mieszkań przy ul. Pomorskiej pijana matka może opiekować się dziećmi. Na miejsce został wysłany policyjny patrol. Kiedy policjanci pojawili się na klatce schodowej, słyszeli płacz dziecka, ale nikt nie otwierał drzwi. Dlatego też na miejsce została wezwana straż pożarna, która pomogła w otwarciu mieszkania.

- Policjanci weszli do środka ze strażakami i zastali w mieszkaniu nietrzeźwą 29-letnią kobietę, która sprawowała opiekę nad dwójką dzieci, jedno z nich miało 3 miesiące, drugie 2 lata. Dzieci zostały przekazane pod opiekę bliskich – mówi portalowi gorzowianin.com Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Pijana matka została zabrana do szpitala. Pierwsze badanie wykazało, że kobieta miała w swoim organizmie 4 promile alkoholu. Policjanci będą prowadzić dalsze czynności i postępowanie w tej sprawie.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości