Kierowca forda potrącił pieszą

9 stycznia 2020, 18:44, red
fot. archiwum
W czwartkowy wieczór na przejściu dla pieszych na rondzie Kosynierów Gdyńskich doszło do wypadku. Kierujący fordem potrącił przechodzącą przez pasy kobietę. Piesza została zabrana do szpitala.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego czytelnika Stanisława na facebookowym profilu gorzowianin.com. W czwartek 9 stycznia po godz. 18 na rondzie Kosynierów Gdyńskich doszło do potrącenia osoby pieszej przez samochód osobowy. Na miejsce została wysłana policja i karetka pogotowia.

- Kierujący fordem jechał ul. Łokietka w kierunku ul. Kosynierów Gdyńskich. Na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił znajdującą się już na pasach kobietę. Policjanci, którzy pracują na miejscu wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia oraz dlaczego kierujący fordem potrącił pieszą – mówi Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Potrącona kobieta została zabrana do gorzowskiego szpitala. Policjanci apelują do kierowców, aby ściągnąć nogę z gazu w rejonie przejść dla pieszych i zachować szczególną ostrożność, zwłaszcza kiedy pada deszcz. Również piesi powinni zachować szczególną ostrożność przed wejściem na pasy i kierować się zasadą ograniczonego zaufania wobec kierowców.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x