Czołówka BMW i hyundaia

24 grudnia 2019, 10:18, ak
fot. czytelniczka Agata
Do poważnego wypadku doszło we wtorkowy poranek na drodze wojewódzkiej nr 132 w Motylewie. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody osobowe. Na miejsce została wysłana policja, pogotowie, straż pożarna i śmigłowiec LPR.

Informację o zdarzeniu na drodze wojewódzkiej nr 132 otrzymaliśmy od naszej czytelniczki Agaty na facebookowym profilu gorzowianin.com. Do poważnego wypadku doszło o godz. 9.21 w Motylewie. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody osobowe – BMW i hyundai. Na miejsce została wysłana policja, pogotowie, 3 zastępy straży pożarnej i śmigłowiec LPR.

- Dwie osoby zostały zakleszczone w pojeździe. Do ich uwolnienia był potrzebny ciężki sprzęt. Łącznie pięć osób zostało poszkodowanych, z czego cztery zostały przetransportowane karetkami pogotowia do szpitala. Natomiast najciężej ranna osoba została zabrana śmigłowcem LPR – komentuje dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Wiadomo, że w hyundaiu podróżowało małżeństwo, natomiast w BMW trzy młode osoby. Policjanci ustalają okoliczności wypadku. Droga jest obecnie zablokowana.

ATKUALIZACJA

Za kierownicą BMW siedział 21-letni mężczyzna. Jak podaje straż pożarna, najciężej poszkodowane zostały dwie osoby podróżujące BMW oraz jedna z hyundaia. Doznali złamania rąk i nóg, a także urazów wewnętrznych. Jedna z osób, która została zabrana śmigłowcem LPR do szpitala w Szczecina ma podejrzenie złamania kręgosłupa. Była nieprzytomna.

 

Fotoreportaż


1/8 Wypadek w Motylewie

1/8 Wypadek w Motylewie

2/8 Wypadek w Motylewie

2/8 Wypadek w Motylewie

3/8 Wypadek w Motylewie

3/8 Wypadek w Motylewie

4/8 Wypadek w Motylewie

4/8 Wypadek w Motylewie

5/8 Wypadek w Motylewie

5/8 Wypadek w Motylewie

6/8 Wypadek w Motylewie

6/8 Wypadek w Motylewie

7/8 Wypadek w Motylewie

7/8 Wypadek w Motylewie

8/8 Wypadek w Motylewie

8/8 Wypadek w Motylewie

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->