Wiadomości

Zakupy last minute na święta

23 grudnia 2019, 11:10, red
fot. archiwum
Spóźnione zakupy? W Wigilię w Gorzowie najdłużej czynne będą Żabki, Intermarche i sklep Dino. Pozostałe sieci handlowe zamykają swoje sklepy pół godziny wcześniej. Natomiast najkrócej czynny będzie Lidl, bo zaledwie do godz. 12.30.

Żabka i Freshmarket

We wtorek 24 grudnia sklepy Żabka i Freshmarket czynne będą krócej, w godzinach 6-14. Z kolei w środę 25 grudnia i czwartek 26 grudnia decyzję o otwarciu sklepów Żabka i Freshmarket podejmą osoby prowadzące poszczególne placówki. Informacja o godzinach otwarcia zostanie zamieszczona na plakacie na drzwiach sklepów.

Biedronka

W Wigilię sklepy sieci Biedronka w całym Gorzowie będą czynne do godziny 13. Z kolei 25 i 26 grudnia sklepy będą zamknięte.

Lidl

Lidl swoje sklepy w Gorzowie przy ul. Matejki, Maczka, Mickiewicza, Szpitalna, Grobla zamknie o godz. 12.30. W dwa świąteczne dni sklepy będą nieczynne

Netto

Netto w Gorzowie przy ul. Czarneckiego, Szarych Szeregów, Fabrycznej i Matejki czynne w Wigilię czynne będzie do godz. 13. W pierwszy i drugi dzień Świąt sklepy tej sieci będą zamknięte.

Tesco

Tesco w Gorzowie przy ul. Słowiańskiej i Górczyńskiej czynne będzie 24 grudnia do godz. 13. Z kolei 25 i 26 grudnia sklepy będą nieczynne.

Kaufland

Jedyny w Gorzowie sklep marki Kaufland, znajdujący się przy ulicy Matejki w Wigilię Bożego Narodzenia czynny będzie do godz. 13. W dwa kolejne dni sklep będzie nieczynny.

Intermarche

Intermarche w Gorzowie przy Dowbora-Muśnickiego, Fredry i Pomorskiej 24 grudnia czynne będą do godz. 14. Natomiast 25 i 26 grudnia sklepy będą nieczynne.

Dino

Market Dino mieszczący się przy ul. Podmiejskiej 14 w Wigilię będzie czynny do godz. 13.30. Natomiast w pierwszy i drugi dzień świąt będzie zamknięty.

Galeria handlowa Askana

We wtorek 24 grudnia galeria Askana będzie czynna w godz. od 9 do 13.30. Jeżeli chodzi o Biedronkę, to będzie można zrobić w niej zakupy do godz. 13. Również do godz. 13.30 będzie czynna restauracja Sphinx.

Z kolei w środę 25 grudnia i czwartek 26 grudnia zarówno galeria handlowa, sklepy i restauracje będę nieczynne. Jedynie kino Helios będzie czynne zgodnie z harmonogramem wyświetlania filmów.

Centrum handlowe Nova Park

W Wigilię centrum handlowe Nova Park będzie czynne w godz. od 9 do 13.30. Jeżeli chodzi o siłownię Fabryka Formy, to będzie otwarta w godz. od 6.30 do godz. 14. Natomiast w przypadku sklepu Piotr i Paweł mieszczącego się w centrum handlowym to będzie czynny do godz. 13.30.

W pierwszy dzień świąt zarówno centrum handlowe, jak i sklepy czy też siłownia będą zamknięty. W drugi dzień świąt czynna będzie tylko siłownia w godz. 10-18.

Galeria handlowa Feeria (dawnej galeria Manhattan)

W Wigilię centrum handlowe Feeria będzie czynne w godz. od 9 do 13.30. Tego dnia nie obejrzymy filmów w kinie Cinema 3D. W przypadku pierwszego i drugiego dnia świąt Feeria będzie zamknięta, natomiast czynne będzie kino, które zaprasza na seanse według repertuaru.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości