Zakupy last minute na święta

23 grudnia 2019, 11:10, red
fot. archiwum
Spóźnione zakupy? W Wigilię w Gorzowie najdłużej czynne będą Żabki, Intermarche i sklep Dino. Pozostałe sieci handlowe zamykają swoje sklepy pół godziny wcześniej. Natomiast najkrócej czynny będzie Lidl, bo zaledwie do godz. 12.30.

Żabka i Freshmarket

We wtorek 24 grudnia sklepy Żabka i Freshmarket czynne będą krócej, w godzinach 6-14. Z kolei w środę 25 grudnia i czwartek 26 grudnia decyzję o otwarciu sklepów Żabka i Freshmarket podejmą osoby prowadzące poszczególne placówki. Informacja o godzinach otwarcia zostanie zamieszczona na plakacie na drzwiach sklepów.

Biedronka

W Wigilię sklepy sieci Biedronka w całym Gorzowie będą czynne do godziny 13. Z kolei 25 i 26 grudnia sklepy będą zamknięte.

Lidl

Lidl swoje sklepy w Gorzowie przy ul. Matejki, Maczka, Mickiewicza, Szpitalna, Grobla zamknie o godz. 12.30. W dwa świąteczne dni sklepy będą nieczynne

Netto

Netto w Gorzowie przy ul. Czarneckiego, Szarych Szeregów, Fabrycznej i Matejki czynne w Wigilię czynne będzie do godz. 13. W pierwszy i drugi dzień Świąt sklepy tej sieci będą zamknięte.

Tesco

Tesco w Gorzowie przy ul. Słowiańskiej i Górczyńskiej czynne będzie 24 grudnia do godz. 13. Z kolei 25 i 26 grudnia sklepy będą nieczynne.

Kaufland

Jedyny w Gorzowie sklep marki Kaufland, znajdujący się przy ulicy Matejki w Wigilię Bożego Narodzenia czynny będzie do godz. 13. W dwa kolejne dni sklep będzie nieczynny.

Intermarche

Intermarche w Gorzowie przy Dowbora-Muśnickiego, Fredry i Pomorskiej 24 grudnia czynne będą do godz. 14. Natomiast 25 i 26 grudnia sklepy będą nieczynne.

Dino

Market Dino mieszczący się przy ul. Podmiejskiej 14 w Wigilię będzie czynny do godz. 13.30. Natomiast w pierwszy i drugi dzień świąt będzie zamknięty.

Galeria handlowa Askana

We wtorek 24 grudnia galeria Askana będzie czynna w godz. od 9 do 13.30. Jeżeli chodzi o Biedronkę, to będzie można zrobić w niej zakupy do godz. 13. Również do godz. 13.30 będzie czynna restauracja Sphinx.

Z kolei w środę 25 grudnia i czwartek 26 grudnia zarówno galeria handlowa, sklepy i restauracje będę nieczynne. Jedynie kino Helios będzie czynne zgodnie z harmonogramem wyświetlania filmów.

Centrum handlowe Nova Park

W Wigilię centrum handlowe Nova Park będzie czynne w godz. od 9 do 13.30. Jeżeli chodzi o siłownię Fabryka Formy, to będzie otwarta w godz. od 6.30 do godz. 14. Natomiast w przypadku sklepu Piotr i Paweł mieszczącego się w centrum handlowym to będzie czynny do godz. 13.30.

W pierwszy dzień świąt zarówno centrum handlowe, jak i sklepy czy też siłownia będą zamknięty. W drugi dzień świąt czynna będzie tylko siłownia w godz. 10-18.

Galeria handlowa Feeria (dawnej galeria Manhattan)

W Wigilię centrum handlowe Feeria będzie czynne w godz. od 9 do 13.30. Tego dnia nie obejrzymy filmów w kinie Cinema 3D. W przypadku pierwszego i drugiego dnia świąt Feeria będzie zamknięta, natomiast czynne będzie kino, które zaprasza na seanse według repertuaru.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości