Zderzenie saaba i renault [zdjęcia]

20 grudnia 2019, 20:30, red
fot. Anna Kluwak
W piątkowy wieczór w rejonie skrzyżowania ul. Walczaka i Fieldorfa-Nila doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – saaba i renault. Na miejsce została wysłana policja, pogotowie i straż pożarna. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od naszych czytelników na facebookowym profilu gorzowianin.com. W piątkowy wieczór 20 grudnia przed godz. 20 w rejonie skrzyżowania ul. Walczaka i Fieldorfa-Nila doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – saaba i renault.

Na miejsce została wysłana policja, pogotowie i straż pożarna. W wyniku zderzenia w renault wystrzeliły poduszki powietrzne. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

Ul. Walczaka pomiędzy ul. Szarych Szeregów i Fieldorfa-Nila jest obecnie zablokowana. Kierowcy jadący od strony Różanek mogą jechać objazdem przez ul. Fieldorfa-Nila, a następnie przez Bora-Komorowskiego i Szarych Szeregów do ul. Walczaka. Natomiast kierowcy poruszający się od strony ronda Gdańskiego powinni skręcić w ul. Szarych Szeregów i wyjechać z ul. Fieldorfa-Nila w ul. Walczaka, tuż za miejscem wypadku.

FotoreportażPodziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x