Wiadomości

Gorzów: Awantura i atak maczetą

20 grudnia 2019, 16:24, ak
fot. Stoją Gorzów/Oskar Paszkowski
W czwartkowy wieczór przy ul. Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie doszło do awantury pomiędzy trzema mężczyznami. Jeden z nich miał zaatakować maczetą swoich znajomych i uciec z miejsca zdarzenia.

Wszystko działo się w czwartkowy wieczór 19 grudnia po godz. 22 przy ul. Kosynierów Gdyńskich. Pod jedną z kamienic przyjechało pogotowie ratunkowe i kilka policyjnych patroli.

- Policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze. Dwie osoby zostały uderzone oraz zranione, trafiły do gorzowskiego szpitala. Poszkodowani to osoby w wieku 23 i 49-lat, które się znały. Osoba odpowiedzialna za to zdarzenie została nam wskazana. Będziemy sprawdzać czy rzeczywiście jest odpowiedzialna za uszkodzenie ciała dwóch mężczyzn. Na ten moment nikt nie został aresztowany – komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policja nie chce podawać informacji o tym, jakiego narzędzia używał sprawca. Natomiast według informacji do jakich dotarł portal gorzowianin.com agresor miał zranić 23 i 49-latka maczetą. Obaj poszkodowani mężczyźni przebywają w szpitalu. Jak ustalił portal gorzowianin.com jeden z nich miał pociętą rękę i został wypisany do domu, natomiast drugi z raną głowy i pękniętą kością czaszki został przyjęty na neurochirurgię, gdzie czeka na zabieg. Policja prowadzi postępowanie pod kątem uszkodzenia ciała.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości