Wiadomości

Policjanci zatrzymali naćpanego kuriera

17 grudnia 2019, 13:35, red
fot. archiwum
W poniedziałkowe popołudnie gorzowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że młody kurier może prowadzić auto pod wpływem narkotyków. Po zatrzymaniu, okazało się, że 19-latek ma przy sobie narkotyki oraz jest pod ich działaniem.

- Na Jagiellończyka pod pocztą była akcja policji. Przyjechały cztery radiowozy, w tym jeden nieoznakowany. Policjanci przeszukali auto kurierowi. Następnie zatrzymali go i zabrali do radiowozu w kajdankach – napisała do nas w poniedziałek 16 grudnia czytelniczka Małgorzata.

Policja potwierdza, że w poniedziałkowe popołudnie doszło do zatrzymania kuriera. - Policjanci otrzymali zgłoszenie, że kurier może prowadzić auto pod wpływem narkotyków. Funkcjonariusze podjechali na miejsce i przeprowadzili kontrolę. Okazało się, że 19-letni mężczyzna kierował samochodem pod wpływem narkotyków i środków psychotropowych. Ponadto mężczyzna miał przy sobie narkotyki – komentuje Marzena Śpiewak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

19-latek został zatrzymany, natomiast we wtorek 17 grudnia usłyszał zarzut posiadania narkotyków oraz jazdy pod działaniem środków odurzających.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości