Wiadomości

Mężczyzna wszedł prosto pod koła jadącego forda [zdjęcia]

14 grudnia 2019, 20:12, ak
fot. Anna Kluwak
W sobotni wieczór doszło do dramatycznie wyglądającego potrącenia przy ul. Szarych Szeregów w Gorzowie. Kierująca fordem potrąciła mężczyznę, który przechodził przez jezdnię kilkadziesiąt metrów przed przejściem dla pieszych. Mężczyzna w bardzo ciężkim stanie został zabrany do gorzowskiego szpitala.

Do dramatycznego potrącenia doszło w sobotni wieczór 14 grudnia około godz. 19.30 przy ul. Szarych Szeregów. Informację o wypadku otrzymaliśmy od naszych czytelników pod numerem telefonu 45 00 66 400 oraz na facebookowym profilu gorzowianin.com. - Osoba potrącona leży na drodze, nie rusza się - napisał czytelnik Paweł. - Widziałem z okna, że do potrącenia doszło jeszcze przed pasami. Mężczyzna leżał na ziemi jeszcze przed przejściem dla pieszych - poinformował nas Daniel.

Kobieta kierująca samochodem osobowym marki ford jechała ul. Szarych Szeregów w kierunku skrzyżowania z ul. Okulickiego. Na wysokości szkoły, jeszcze przed przejściem dla pieszych potrąciła mężczyznę.

- Według wstępnych ustaleń policjantów mężczyzna wyszedł zza samochodu stojącego na parkingu wzdłuż ulicy, prosto pod koła nadjeżdżającego auta. Pieszy z bardzo poważnymi obrażeniami został zabrany do gorzowskiego szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają wszystkie okoliczności tego wypadku – komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Kierująca fordem nie miała szans, aby wyhamować ponieważ mężczyzna wtargnął na jezdnię. Siła uderzenia była duża, co widać po uszkodzonej przedniej szybie w samochodzie.

Fotoreportaż


1/5 Potrącenie na Szarych Szeregów

1/5 Potrącenie na Szarych Szeregów

2/5 Potrącenie na Szarych Szeregów

2/5 Potrącenie na Szarych Szeregów

3/5 Potrącenie na Szarych Szeregów

3/5 Potrącenie na Szarych Szeregów

4/5 Potrącenie na Szarych Szeregów

4/5 Potrącenie na Szarych Szeregów

5/5 Potrącenie na Szarych Szeregów

5/5 Potrącenie na Szarych Szeregów

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości