Wiadomości

Mężczyzna zmarł na parkingu

13 grudnia 2019, 20:25, red
fot. gorzowianin.com
Do dramatycznego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie na parkingu przy ul. Niemcewicza w Gorzowie. Do nieprzytomnego mężczyzny zostało wezwane pogotowie, niestety pomimo reanimacji nie udało się go uratować.

Wszystko działo się w piątek 13 grudnia po godz. 15 na parkingu przy ul. Niemcewicza. Przypadkowy przechodzień zobaczył leżącego na ziemi mężczyznę, który był nieprzytomny i wezwał pogotowie. Na miejsce oprócz karetki pogotowia, przyjechała również policja.

Zespół ratownictwa medycznego przystąpił do reanimacji około 80-letniego mężczyzny. Niestety pomimo kilkudziesięciu minut resuscytacji krążeniowo-oddechowej, nie udało się uratować życia mężczyzny. Lekarz, który przyjechał na miejsce stwierdził zgon.

Policjanci na ten moment wykluczają działanie osób trzecich. Jednak ciało mężczyzny zostało prawdopodobnie zabezpieczone do sekcji zwłok, która wykaże co było przyczyną śmierci.

W miejscu w którym był reanimowany mężczyzna, został rozstawiony policyjny parawan – o czym informowali nas czytelnicy zarówno za pośrednictwem numeru 45 00 66 400 oraz na facebookowym profilu gorzowianin.com.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości