Przyjdź na spotkanie z gorzowskimi żużlowcami

13 grudnia 2019, 11:32
fot. Patryk Stachowiak
W piątkowy wieczór w galerii Askana odbędzie się prezentacja drużyny żużlowej Stali Gorzów. W imprezie wezmą udział wszyscy zawodnicy, z Bartoszem Zmarzlikiem na czele. Początek spotkania o godz. 18.

Fani czarnego sportu, którzy nie mogą doczekać się już rozpoczęcia sezonu żużlowego, będą mogli zobaczyć swoich ulubionych zawodników już teraz, w nieco innej odsłonie. W piątek 13 grudnia o godz. 18 w galerii Askana odbędzie się prezentacja żużlowej drużyny Stali Gorzów. Kibicom gorzowskiej Stali zaprezentują się wszyscy zawodnicy żółto-niebieskich. Wstęp wolny.

W sezonie 2020 dla Stali będzie jeździł mistrz świata Bartosz Zmarzlik, Krzysztof Kasprzak, Szymon Woźniak, Anders Thomsen oraz Niels Kristian Iversen, który wrócił do Gorzowa po dwóch latach przerwy. W prezentacji wezmą udział również gorzowscy juniorzy z Mateuszem Bartkowiakiem na czele.

Kibice żółto-niebieskich będą mogli zrobić sobie zdjęcie lub zdobyć autograf od swojego ulubionego żużlowca. Jak informuje Stal Gorzów, osoby które posiadają karnety na sezon 2020 będą mogły w pierwszej kolejności otrzymać autografy


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x